Diese Webseiten nutzen Dateien Cookies zur Erbringung der Dienstleistungen, Versammlung der Daten über die Besucherraten und Reklamepersonalisierung. Durch Nutzung dieses Webs drücken Sie Ihre Zustimmung aus.
Mehrere Informationen
X

O nás

Půjčovna SURFSPORT se již od roku 1994 specializuje na půjčování lodí a raftů. V naší bohaté nabídce také najdete rafty, kanoe, kajaky, paddleboardy a veškeré potřebné vodácké vybavení. Od roku 2018 je u nás navíc možné si vypůjčit také kola a koloběžky.

Zajištění výletů s kompletním servisem

Nemáte s vodáctvím a cyklistikou žádné zkušenosti, nebo jen nechcete ztrácet čas plánováním? Nechte to na nás. Naše služby a servis poskytujeme jak jednotlivcům, tak i velkým skupinám. Rádi vám kompletně zajistíme a zorganizujeme zážitkový teambuilding na míru na vodě i na kolech, případně v kombinaci obou aktivit.

Naší specialitou jsou jednodenní i vícedenní vodácké a cyklo výlety s kompletním servisem „na klíč“. Zařídíme pro vás potřebné vybavení a dopravu, vybereme vhodnou trasu, zařídíme ubytování i v hotelech mimo kemp, převezeme bagáž a poskytneme vám naší Water sport asistenci. Jen nám sdělte své představy a my vše zařídíme.

Půjčovna a Rent Point 

Naše půjčovna vodáckého a cyklistického vybavení sídlí na adrese Pivovarská 27 v Českém Krumlově, kde zajišťujeme převážně plavby Českým Krumlovem a jednodenní výlety pro turisty. Můžete nás zde navštívit, nebo vás rádi vyzvedneme na předem dohodnutém místě, například před vaším hotelem. 

Na stejné adrese také najdete náš multifunkční Rent Point, kde najdete veškerý potřebný servis a máte k dispozici proškolený personál, který vám ochotně poradí s výběrem vybavení. Naši zákazníci zde také mají k dispozici sociální zařízení včetně sprch. Můžete si zde také dobít mobilní telefon nebo uschovat zavazadla.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

Weitere Artikel...
Schiffbarkeit von Flüssen
Vyšší Brod (7.225m3/s)
Český Krumlov (8.871m3/s)

ČESKÝ KRUMLOV

Häufige fragen

  • Wie kann ich den geeignetesten Moldauabschnitt wählen?
  • Ist die Vltava (Moldau) jetzt befahrbar?
  • Wie ist es mit dem Parken und mit Transport?
  • Was bekomme ich mit dem Bootsverleih?
Alles besichtigen

WO FINDEN SIE UNS?

Latrán 13
381 01 Český Krumlov
Tschechische Republik
48.8117578N, 14.3167483E

  • Kudy z nudy
  • VOROPLAVBA.CZ, s.r.o.
  • Lipno Centrum s.r.o.
  • Brewery Český Krumlov s.r.o.
  • Original Afrika
← →
© Copyright Surfsport 2017-2024. All Rights Reserved. Bootsverleih Krumau (Český Krumlov)