This site uses cookies to provide services, collect traffic data, and personalize ads. You agree by using this site.
More information
X

O nás

Půjčovna SURFSPORT se již od roku 1994 specializuje na půjčování lodí a raftů. V naší bohaté nabídce také najdete rafty, kanoe, kajaky, paddleboardy a veškeré potřebné vodácké vybavení. Od roku 2018 je u nás navíc možné si vypůjčit také kola a koloběžky.

Zajištění výletů s kompletním servisem

Nemáte s vodáctvím a cyklistikou žádné zkušenosti, nebo jen nechcete ztrácet čas plánováním? Nechte to na nás. Naše služby a servis poskytujeme jak jednotlivcům, tak i velkým skupinám. Rádi vám kompletně zajistíme a zorganizujeme zážitkový teambuilding na míru na vodě i na kolech, případně v kombinaci obou aktivit.

Naší specialitou jsou jednodenní i vícedenní vodácké a cyklo výlety s kompletním servisem „na klíč“. Zařídíme pro vás potřebné vybavení a dopravu, vybereme vhodnou trasu, zařídíme ubytování i v hotelech mimo kemp, převezeme bagáž a poskytneme vám naší Water sport asistenci. Jen nám sdělte své představy a my vše zařídíme.

Půjčovna a Rent Point 

Naše půjčovna vodáckého a cyklistického vybavení sídlí na adrese Pivovarská 27 v Českém Krumlově, kde zajišťujeme převážně plavby Českým Krumlovem a jednodenní výlety pro turisty. Můžete nás zde navštívit, nebo vás rádi vyzvedneme na předem dohodnutém místě, například před vaším hotelem. 

Na stejné adrese také najdete náš multifunkční Rent Point, kde najdete veškerý potřebný servis a máte k dispozici proškolený personál, který vám ochotně poradí s výběrem vybavení. Naši zákazníci zde také mají k dispozici sociální zařízení včetně sprch. Můžete si zde také dobít mobilní telefon nebo uschovat zavazadla.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

Other articles...
Navigability of rivers
Vyšší Brod (10.73m3/s)
Český Krumlov (12.16m3/s)

ČESKÝ KRUMLOV

FAQ

  • How should I choose the most suitable section of the Vltava River?
  • Is the Vltava now navigable?
  • How about parking and transportation?
  • What do I get with my boat?
View All

WHERE TO FIND US?

Latrán 13
381 01 Český Krumlov
Czech Republic
48.8117578N, 14.3167483E

  • Kudy z nudy
  • VOROPLAVBA.CZ, s.r.o.
  • Lipno Centrum s.r.o.
  • Brewery Český Krumlov s.r.o.
  • Original Afrika
← →
© Copyright Surfsport 2017-2024. All Rights Reserved. Boat and raft rental Český Krumlov