Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
XZavřít menu
SURFSPORT
INFOSERVIS

Časté dotazy

Jak si vybrat nejvhodnější úsek Vltavy?

Pokud stav vody na Vltavě plavbu umožňuje, je dobré vybírat trasu zejména dle času, který chcete na řece strávit a dle obtížnosti dané vodácké trasy. Ve výběru Vám mohou pomoci námi navrhované jednodenní vodácké trasy na Vltavě. Dalším kritériem, dle kterého vybírat, pak může být například i úroveň ubytování. Pokud si nepřejete nocovat ve stanu, je po cestě několik kempů nabízejících pronájem chatek, nebo se na trase vyskytuje i několik penzionů. Jestli že máte rádi své pohodlí, můžeme vám zařídit i ubytování v hotelu včetně transportu.

S výběrem nevhodnější trasy a naplánováním celého výletu Vám rádi pomůžeme.

Je nyní Vltava sjízdná?

Současný průtok a výšku hladiny řeky naleznete v našem vodním zpravodajství.

Jak je to s parkováním a dopravou?

Parkovat můžete na našem parkovišti v lodějnici Kaplická 428 zdarma. Další možností je parkování na parkovišti u krumlovského pivovaru v sektoru A za 100Kč/den a 150Kč/24 hodin či noc. Na místo vyplutí Vás rádi odvezeme a na konci plavby zas vyzvedneme. Další informace se dozvíte v ceníku výletů a dopravy.

Co s půjčením lodi dostanu?

V ceně výletu je zahrnuto: zapůjčení lodě, pádel, lodního pytle/barelu, plovacích vest a SURFSPORT asistence.

Kde si vybavení mohu vyzvednout a vrátit?

Veškeré vybavení zapůjčujeme v našem Rent Pointu na adrese Pivovarská 27. Zde je také možné si například dobít mobilní telefon, nebo uschovat zavazadla.

Také je možné se s námi domluvit na přivezení a odvezení vybavení.

Z jakých míst mohu se SURFSPORTEM Vltavu splout? Kam je možné vodácké vybavení dopravit?

Naše půjčovna běžně dopravuje zapůjčené lodě a další vodácké vybavení do: Vyššího Brodu, Rožmberku nad Vltavou, kempu Branná, kempu Pískárna, Větřní, kempu Nové Spolí, Českého Krumlova, Zlaté Koruny a Boršova nad Vltavou.

Z jakého místa je nejlepší splutí Vltavy započít?

V případě vícedenních výletů je nejčastějším místem vyplutí Vyšší Brod. Zde je možné přenocovat v místním kempu či penzionu a vyplout druhý den. Naše půjčovna lodí ve Vyšším Brodě funguje celou sezónu. V případě zájmu můžete využít ve Vyšším Brodě naší půjčovnu kol a koloběžek a třeba den před vyplutím nejdříve podniknout cyklovýlet.

V případě jednodenních výletů záleží na tom, kolik času si přejete na vodě strávit a zda si přejete zažít "obě stránky" řeky. U papíren ve Větřní zažijete "línou vodu" (neboli "línej volej") a budete muset trochu zapádlovat. Pokud se ale chcete hlavně nechat unášet proudem a zároveň si užít splutí Vltavy Českým Krumlovem, doporučujeme zvolit začátek trasy z kempu Nové Spolí. Naše půjčovna v Novém Spolí působí celosezónně a veškeré potřebné vybavení vám sem dopravíme. Vybrat si z nejoblíbenějších jednodenních vodáckých tras na Vltavě může zde, nebo nás kontaktujte a my vám nejvhodnější trasu doporučíme.

Kde funguje půjčovna kol a koloběžek SURFSPORT?

Naše půjčovna kol a koloběžek sídlí v Českém Krumlově, ale vybavení půjčujeme na trase od Vyššího Brodu až po České Budějovice. Vybavení si můžete půjčit přímo v našem Rent Pointu, nebo Vám vše potřebné po domluvě dovezeme.

Kudy k Rent Pointu?

Mapa jak se dostat k Rentpointu SurfsportRENTPOINT se nachází vedle Českokrumlovského Pivovaru a snadno se k nám dostanete i pěšky:

Zobrazit místo na Google maps

Mohou se SURFSPORTEM sjíždět Vltavu i začátečníci?

Určitě! Vodácký výlet můžeme zajistit kompletně dle vašich přání a potřeb, a tak bez problému zajistíme i instruktora vodní turistiky, který vás může doprovázet klidně celým výletem, když si to budete přát. Aktuální hodinovou sazbu za instruktora naleznete v ceníku.

Ceník jednodenních výletů
Ceník vícedenních výletů

Další články...
Sjízdnost řek
Vyšší Brod (7.075m3/s)
Český Krumlov (9.724m3/s)

ČESKÝ KRUMLOV

Časté dotazy

  • Jak si vybrat nejvhodnější úsek Vltavy?
  • Je nyní Vltava sjízdná?
  • Jak je to s parkováním a dopravou?
  • Co s půjčením lodi dostanu?
Prohlédnout vše

KDE NÁS NAJDETE?

Pivovarská 27
381 01 Český Krumlov
Česká republika

  • Kudy z nudy
  • VOROPLAVBA.CZ, s.r.o.
  • Lipno Centrum s.r.o.
  • Brewery Český Krumlov s.r.o.
  • Original Afrika
← →
© Copyright Surfsport 2017-2023. All Rights Reserved. Půjčovna lodí a raftů Český Krumlov