Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
X

Časté dotazy

Jak si vybrat nejvhodnější úsek Vltavy?

Pokud stav vody na Vltavě plavbu umožňuje, je dobré vybírat trasu zejména dle času, který chcete na řece strávit a dle obtížnosti dané vodácké trasy. Ve výběru Vám mohou pomoci námi navrhované jednodenní vodácké trasy na Vltavě. Dalším kritériem, dle kterého vybírat, pak může být například i úroveň ubytování. Pokud si nepřejete nocovat ve stanu, je po cestě několik kempů nabízejících pronájem chatek, nebo se na trase vyskytuje i několik penzionů. Jestli že máte rádi své pohodlí, můžeme vám zařídit i ubytování v hotelu včetně transportu.

S výběrem nevhodnější trasy a naplánováním celého výletu Vám rádi pomůžeme.

Je nyní Vltava sjízdná?

Současný průtok a výšku hladiny řeky naleznete v našem vodním zpravodajství.

Jak je to s parkováním a dopravou?

Parkovat můžete na našem parkovišti v lodějnici Kaplická 428 zdarma. Další možností je parkování na parkovišti u krumlovského pivovaru v sektoru A za 100Kč/den a 150Kč/24 hodin či noc. Na místo vyplutí Vás rádi odvezeme a na konci plavby zas vyzvedneme. Další informace se dozvíte v ceníku výletů a dopravy.

Co s půjčením lodi dostanu?

V ceně výletu je zahrnuto: zapůjčení lodě, pádel, lodního pytle/barelu, plovacích vest a SURFSPORT asistence.

Kde si vybavení mohu vyzvednout a vrátit?

Veškeré vybavení zapůjčujeme v našem Rent Pointu na adrese Pivovarská 27. Zde je také možné si například dobít mobilní telefon, nebo uschovat zavazadla.

Také je možné se s námi domluvit na přivezení a odvezení vybavení.

Z jakých míst mohu se SURFSPORTEM Vltavu splout? Kam je možné vodácké vybavení dopravit?

Naše půjčovna běžně dopravuje zapůjčené lodě a další vodácké vybavení do: Vyššího Brodu, Rožmberku nad Vltavou, kempu Branná, kempu Pískárna, Větřní, kempu Nové Spolí, Českého Krumlova, Zlaté Koruny a Boršova nad Vltavou.

Z jakého místa je nejlepší splutí Vltavy započít?

V případě vícedenních výletů je nejčastějším místem vyplutí Vyšší Brod. Zde je možné přenocovat v místním kempu či penzionu a vyplout druhý den. Naše půjčovna lodí ve Vyšším Brodě funguje celou sezónu. V případě zájmu můžete využít ve Vyšším Brodě naší půjčovnu kol a koloběžek a třeba den před vyplutím nejdříve podniknout cyklovýlet.

V případě jednodenních výletů záleží na tom, kolik času si přejete na vodě strávit a zda si přejete zažít "obě stránky" řeky. U papíren ve Větřní zažijete "línou vodu" (neboli "línej volej") a budete muset trochu zapádlovat. Pokud se ale chcete hlavně nechat unášet proudem a zároveň si užít splutí Vltavy Českým Krumlovem, doporučujeme zvolit začátek trasy z kempu Nové Spolí. Naše půjčovna v Novém Spolí působí celosezónně a veškeré potřebné vybavení vám sem dopravíme. Vybrat si z nejoblíbenějších jednodenních vodáckých tras na Vltavě může zde, nebo nás kontaktujte a my vám nejvhodnější trasu doporučíme.

Kde funguje půjčovna kol a koloběžek SURFSPORT?

Naše půjčovna kol a koloběžek sídlí v Českém Krumlově, ale vybavení půjčujeme na trase od Vyššího Brodu až po České Budějovice. Vybavení si můžete půjčit přímo v našem Rent Pointu, nebo Vám vše potřebné po domluvě dovezeme.

Kudy k Rent Pointu?

Mapa jak se dostat k Rentpointu SurfsportRENTPOINT se nachází vedle Českokrumlovského Pivovaru a snadno se k nám dostanete i pěšky:

Zobrazit místo na Google maps

Mohou se SURFSPORTEM sjíždět Vltavu i začátečníci?

Určitě! Vodácký výlet můžeme zajistit kompletně dle vašich přání a potřeb, a tak bez problému zajistíme i instruktora vodní turistiky, který vás může doprovázet klidně celým výletem, když si to budete přát. Aktuální hodinovou sazbu za instruktora naleznete v ceníku.

Ceník jednodenních výletů
Ceník vícedenních výletů

Další články...
Sjízdnost řek
Vyšší Brod (7.225m3/s)
Český Krumlov (8.871m3/s)

ČESKÝ KRUMLOV

Časté dotazy

  • Jak si vybrat nejvhodnější úsek Vltavy?
  • Je nyní Vltava sjízdná?
  • Jak je to s parkováním a dopravou?
  • Co s půjčením lodi dostanu?
Prohlédnout vše

KDE NÁS NAJDETE?

Pivovarská 27
381 01 Český Krumlov
Česká republika

  • Kudy z nudy
  • VOROPLAVBA.CZ, s.r.o.
  • Lipno Centrum s.r.o.
  • Brewery Český Krumlov s.r.o.
  • Original Afrika
← →
© Copyright Surfsport 2017-2024. All Rights Reserved. Půjčovna lodí a raftů Český Krumlov