Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
X

Půjčovna lodí a raftů SURFSPORT

Půjčováním lodí a raftů na Vltavě se zabýváme již od roku 1994. Rádi Vám zapůjčíme kanoe, kajaky, rafty, paddleboardy (SUP) a veškeré potřebné vodácké vybavení jak nadšeným jednotlivcům, tak i velkým skupinám. Lodě půjčujeme na Vltavě od Vyššího Brodu až do Budějovic a vodákům zajišťujeme kompletní servis. Doprava a parkování vozidel je samozřejmostí.

Naše půjčovna lodí a raftů v Českém Krumlově

Naše půjčovna lodí sídlí na adrese Pivovarská 27 v Českém Krumlově, kde zajišťujeme převážně jednodenní výlety pro turisty. Na stejné adrese se nachází také náš Rent Point, kde zapůjčujeme veškeré vybavení. Můžete nás zde navštívit, nebo vás rádi vyzvedneme na předem dohodnutém místě, například před vaším hotelem. Lodě a rafty na vícedenní výlety vám přivezeme na předem dohodnuté místo.

Jak se k naší půjčovně dostanete?

RENTPOINT se nachází vedle Českokrumlovského Pivovaru a snadno se k nám dostanete i pěšky:

Zobrazit místo na Google maps

Naše půjčovna lodí Vyšší Brod, Nové Spolí a další

I když se naše lodějnice nachází v Českém Krumlově, lodě samozřejmě dovážíme a opět vyzvedáváme po celé trase naší působnosti. Samozřejmost je také přeprava zákazníků samotných či jejich bagáže. 

S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat!

Proč vyrazit na vodu s naší půjčovnou?

Vodácké výlety na klíč

Nemáte s vodáctvím zkušenosti, nebo nechcete trávit čas plánováním? Naší specialitou jsou jednodenní i vícedenní vodácké výlety s kompletním servisem „na klíč“. Zařídíme pro vás potřebné vybavení a dopravu, vybereme vhodnou trasu, zařídíme ubytování i v hotelech mimo kemp a převezeme bagáž. Jen nám sdělte své představy a my vše zařídíme

Zázemí Rent Pointu pro naše zákazníky

Zákazníkům nabízíme zázemí našeho Rent Pointu, kde je možné si dobít mobilní telefon, uschovat zavazadla nebo využít sociálních zařízení včetně sprch.

Nepřetržitá asistence

Také poskytujeme našim zákazníkům nepřetržitou Water sport asistenci. Ať už jste třeba zranění či potřebujete z jiných vážných důvodů rychlou pomoc a přepravu, budeme vám k dispozici.

Další články...
Sjízdnost řek
Vyšší Brod (10.6m3/s)
Český Krumlov (13.61m3/s)

ČESKÝ KRUMLOV

Časté dotazy

  • Jak si vybrat nejvhodnější úsek Vltavy?
  • Je nyní Vltava sjízdná?
  • Jak je to s parkováním a dopravou?
  • Co s půjčením lodi dostanu?
Prohlédnout vše

KDE NÁS NAJDETE?

Pivovarská 27
381 01 Český Krumlov
Česká republika

  • Kudy z nudy
  • VOROPLAVBA.CZ, s.r.o.
  • Lipno Centrum s.r.o.
  • Brewery Český Krumlov s.r.o.
  • Original Afrika
← →
© Copyright Surfsport 2017-2024. All Rights Reserved. Půjčovna lodí a raftů Český Krumlov