Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
X

Půjčovna kol a koloběžek SURFSPORT

Půjčováním lodí a raftů na Vltavě se zabýváme již od roku 1994. V roce 2018 jsme nově zařadili také další sportovní vybavení, jako jsou kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky, odstrkovadla. Další vybavení (jako dětské sedačky, dětské vozíky) a příslušenství je na dotaz. Veškeré vodácké a cyklo vybavení půjčujeme jak jednotlivcům, tak i velkým skupinám od Vyššího Brodu až po České Budějovice a zákazníkům zajišťujeme i kompletní servis. Doprava a parkování vozidel je samozřejmostí.

Naše půjčovna kol a koloběžek v Českém Krumlově

Naše půjčovna sportovního vybavení sídlí na adrese Pivovarská 27 v Českém Krumlově, kde nás můžete navštívit, nebo vás rádi vyzvedneme na předem dohodnutém místě, například před vaším hotelem.

Veškeré vybavení zapůjčujeme v našem Rent Pointu na stejné adrese. Samozřejmě vám vše potřebné v případě potřeby dopravíme, kam budete potřebovat. V našem Rent Pointu je také možné si například dobít mobilní telefon, uschovat zavazadla, nebo využít sociálních zařízení včetně sprch, což zajisté mnozí po výletě ocení.

Proč vybrat naší půjčovnu kol? 

Výlety s kompletním servisem na klíč

Každému připravíme výlet po Krumlovsku a Lipensku na míru a poskytujeme opravdu kompletní služby. Váš cyklistický výlet můžeme díky naší půjčovně lodí a raftů navíc zkombinovat i s vodáckým výletem.

Naší specialitou jsou jednodenní i vícedenní vodácké i cyklo výlety s kompletním servisem „na klíč“. Zařídíme pro vás potřebné vybavení a dopravu, vybereme vhodnou trasu, zařídíme ubytování i v hotelech mimo kemp, převezeme bagáž a poskytneme vám naší Water sport asistenci. Jen nám sdělte své představy a my vše zařídíme.

Zázemí RENT POINTU k dispozici

V našem Rent Pointu je také možné si například dobít mobilní telefon, uschovat zavazadla, nebo využít sociálních zařízení včetně sprch, což zajisté mnozí po výletě ocení.

Asistence 24/7

Ať už se třeba zraníte či budete potřebovat z jiných vážných důvodů rychlou přepravu, bude vám k dispozici naše non-stop SURFSPORT asistence.

Další články...
Sjízdnost řek
Vyšší Brod (10.6m3/s)
Český Krumlov (13.61m3/s)

ČESKÝ KRUMLOV

Časté dotazy

  • Jak si vybrat nejvhodnější úsek Vltavy?
  • Je nyní Vltava sjízdná?
  • Jak je to s parkováním a dopravou?
  • Co s půjčením lodi dostanu?
Prohlédnout vše

KDE NÁS NAJDETE?

Pivovarská 27
381 01 Český Krumlov
Česká republika

  • Kudy z nudy
  • VOROPLAVBA.CZ, s.r.o.
  • Lipno Centrum s.r.o.
  • Brewery Český Krumlov s.r.o.
  • Original Afrika
← →
© Copyright Surfsport 2017-2024. All Rights Reserved. Půjčovna lodí a raftů Český Krumlov