Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
XZavřít menu
SURFSPORT
INFOSERVIS

Půjčovna kol a koloběžek SURFSPORT

Půjčováním lodí a raftů na Vltavě se zabýváme již od roku 1994. V roce 2018 jsme nově zařadili také další sportovní vybavení jako jsou kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky, odstrkovadla. Další vybavení (jako dětské sedačky, dětské vozíky) a příslušenství je na dotaz. Veškeré vodácké a cyklo vybavení půjčujeme jak jednotlivcům, tak i velkým skupinám od Vyššího Brodu až po České Budějovice a zákazníkům zajišťujeme i kompletní servis. Doprava a parkování vozidel je samozřejmostí.

Naše půjčovna kol a koloběžek v Českém Krumlově

Naše půjčovna sportovního vybavení sídlí na adrese Pivovarská 27 v Českém Krumlově, kde nás můžete navštívit, nebo vás rádi vyzvedneme na předem dohodnutém místě, například před vaším hotelem.

Veškeré vybavení zapůjčujeme v našem Rent Pointu na stejné adrese. Samozřejmě vám vše potřebné v případě potřeby dopravíme, kam budete potřebovat.

Zázemí Rent Pointu pro naše zákazníky

V našem Rent Pointu je také možné si například dobít mobilní telefon, uschovat zavazadla, nebo využít sociálních zařízení včetně sprch, což zajisté mnozí po výletě ocení.

Výlety s kompletním servisem na klíč

Naší specialitou jsou jednodenní i vícedenní vodácké i cyklo výlety s kompletním servisem „na klíč“. Zařídíme pro vás potřebné vybavení a dopravu, vybereme vhodnou trasu, zařídíme ubytování i v hotelech mimo kemp, převezeme bagáž a poskytneme vám naší Water sport asistenci. Jen nám sdělte své představy a my vše zařídíme.

Další články...
Sjízdnost řek
Vyšší Brod (7.029m3/s)
Český Krumlov (10.98m3/s)

ČESKÝ KRUMLOV

Časté dotazy

  • Jak si vybrat nejvhodnější úsek Vltavy?
  • Je nyní Vltava sjízdná?
  • Jak je to s parkováním a dopravou?
  • Co s půjčením lodi dostanu?
Prohlédnout vše

KDE NÁS NAJDETE?

Pivovarská 27
381 01 Český Krumlov
Česká republika

  • Kudy z nudy
  • VOROPLAVBA.CZ, s.r.o.
  • Lipno Centrum s.r.o.
  • Brewery Český Krumlov s.r.o.
  • Original Afrika
← →
© Copyright Surfsport 2017-2023. All Rights Reserved. Půjčovna kol a koloběžek Český Krumlov