Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací

+420 775 959 404

XZavřít menu
SURFSPORT
INFOSERVIS

Půjčovna lodí Český Krumlov

Půjčováním lodí a raftů se zabýváme již od roku 1994. Rádi zapůjčíme kanoe, kajaky, rafty, paddlebordy a veškeré potřebné vodácké vybavení jak nadšeným jednotlivcům, tak i velkým skupinám. Od roku 2018 je možné si u nás vypůjčit i kola a koloběžky.

Naše půjčovna lodí a raftů v Českém Krumlově

Naše půjčovna letního sportovního vybavení sídlí na adrese Pivovarská 27 v Českém Krumlově, kde zajišťujeme převážně plavby Českým Krumlovem a jednodenní výlety pro turisty. Můžete nás zde navštívit, nebo vás rádi vyzvedneme na předem dohodnutém místě, například před vaším hotelem.

Na stejné adrese se nachází také náš Rent Point, kde zapůjčujeme veškeré vybavení. Zde je také možné si dobít mobilní telefon, uschovat zavazadla nebo využít sprch.

S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat!

Výlety s kompletním servisem na klíč

Nemáte s vodáctvím zkušenosti, nebo nechcete trávit čas plánováním? Naší specialitou jsou jednodenní i vícedenní vodácké a cyklo výlety s kompletním servisem „na klíč“. Zařídíme pro vás potřebné vybavení a dopravu, vybereme vhodnou trasu, zařídíme ubytování i v hotelech mimo kemp, převezeme bagáž a poskytneme vám naší Water sport asistenci. Jen nám sdělte své představy a my vše zařídíme.

Další články...
Sjízdnost řek
Vyšší Brod (5.77m3/s)
Český Krumlov (9.324m3/s)

Počasí Český Krumlov - Slunečno.cz

Časté dotazy

  • Jak si vybrat nejvhodnější úsek Vltavy?
  • Je nyní Vltava sjízdná?
  • Jak je to s parkováním a dopravou?
  • Co s půjčením lodi dostanu?
Prohlédnout vše

KDE NÁS NAJDETE?

Pivovarská 27
381 01 Český Krumlov
Česká republika

← →

+420 775 959 404

© Copyright Surfsport 2017-2018. All Rights Reserved.